top of page

אודותינו

שירות תיקון מחשבים אמין באיזור גוש דן

הצוות שלנו מורכב מטכנאי מחשבים מקצועיים מוסמכי מיקרוסופט שיקדישו לך את מלוא תשומת הלב ויתנו מענה מיידי בעזרת הידע,המשאבים הטכניים והציוד המקצועי העומדים לרשותנו במעבדה או בבית הלקוח.

החברה מתמקדת במתן שירותי מחשוב כגון:

 • פתרון תקלות במערכת הפעלה וחומרה במחשבי PC נייחים או ניידים.

 • התקנה או שידרוג - תוכנה או חומרה.

 • תחזוקת רשתות מחשבים.

 • מכירת מערכת מחשב אישית לפי צורכי הלקוח.

 • פתרונות רשת חוטית ואלחוטית לבית.

 • אבטחת מחשב מפני וירוסים, האקרים, ספאם ותוכנות זדוניות (MALWARE)

 • תמיכה מרחוק.

 • שירותי מחשוב לעסקים.

 • שירות טכנאי לעסקים.

 • תחזוקת מחשבים.

 • פתרונות מחשוב לעסקים.

 • ביקור טכנאי מחשבים

 • מעבדת מחשבים.

 • בשורה התחתונה כשהמחשב נזקק לתיקון,אתה רוצה שהוא יתוקן במהירות.באפשרותך להביא את המחשב בכוחות עצמך למעבדה ואחרי התיקון לאסוף אותו,או להתקשר ואנחנו נגיע אלייך בהקדם.

איתור שירות תיקון מחשבים אמין באזור גוש דן

בוודאי נתקלת בעבר בתקלות כמו מסך שגיאה כחול או שהמחשב לא מצליח לעלות בכלל.מחשבים יכולים להיות כלים שימושיים מאוד כל עוד הם עובדים כראוי אך גם מתסכלים באותה מידה כשהם לא.בדיוק כמו אנשים,מחשבים דורשים לפעמים "חום ואהבה" כדי לתפקד כראוי.לא משנה כמה טוב אתה מתייחס למחשב שלך, דברים יכולים להשתבש.אם אתה מנהל עסק או שיש לך משרד ביתי אתה יודע עד כמה בעיות במחשב יכולות להשפיע על מהלך עבודה תקין ובסופו של דבר לפגוע ברווחיות של החברה.

גם אם אתה משתמש מנוסה,יתכן שתגיע לנקודה שבה אין לך ברירה אלא לקרוא לטכנאי מחשבים מקצועי שיסייע בתיקון.היום קשה לדעת לאן לפנות מכיוון שתיקון מחשבים הוא עסק פופולרי ורבים מתיימרים לטעון שהם מספקים את השירות הטוב ביותר.אז כצרכן איך תדע מי באמת מוסמך ומקצועי?תצטרך לעשות קצת מחקר כדי למצוא את שירות תיקוני המחשב הנכון ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלך.

 

שירות תיקון מחשבים באזור תל אביב: באתר הלקוח או במעבדה

כשאתה נזקק לשירות תיקון מחשבים,התחל בחיפוש אחר שירות שמציע תיקון באתר הלקוח.כשאתה צריך שהמחשב יחזור לעבוד בהקדם האפשרי ואתה לא מעוניין לקחת אותו בעצמך למעבדה ולחכות כמה ימים או אפילו יותר שיחזור,תוכל להזמין את השירות שלנו באתר הלקוח וברוב המקרים תוכל לחזור לעבוד על המחשב כרגיל תוך כמה שעות או פחות.

אנו בטוחים שתמצא שהשירות שלנו הוא האפשרות הטובה ביותר במקרה כזה.

בוודאי יהיו מקרים שהתיקון לא יוכל להתבצע באתר הלקוח והמחשב יצטרך להילקח למעבדה להמשך הטיפול.אם אתה מנהל עסק קטן יתכן שאתה שומר את כל המידע על הכונן הקשיח שבמחשב.כולנו יודעים שאנחנו צריכים לגבות באופן קבוע את המידע שלנו,אבל האמת היא שהרבה מאתנו לא עושים זאת בקביעות.אנחנו פשוט לא משערים שהמחשב שלנו עלול לקרוס,אבל כשזה קורה זה יכול להיות קצת מפחיד להפקיד את המחשב שלך בידיים של מישהו שאתה לא מכיר.חברת COMP4U מספקת שרותי תיקון מחשבים מאז 2003 ולכן אתה יכול להיות סמוך ובטוח שנשמור על המידע והפרטיות שלך.

אם המחשב שלך יצטרך להילקח לתיקון במעבדה,בקש הערכת זמן לטיפול בתקלה.ישנן מעבדות שבהן ייקח למחשב שלך כמה שבועות עד שיחזור אליך,אצלנו זה לא כך,טיפול בתקלה לא צריך לקחת יותר מכמה ימים ולמעשה ברגע שהמחשב מגיע למעבדה,התיקון יכול להתבצע תוך כמה שעות.יתכן ויהיו מקרים שבהם המחשב יצטרך להישלח למעבדת היצרן אם קיימת אחריות בתוקף.אנו נברר אם התיקון יוכל להתבצע באתר הלקוח או במעבדה שלנו או אם המחשב יצטרך להישלח למעבדת היצרן,הדבר יכול להיות משמעותי במבחינת זמן הטיפול בתקלה.

 

COMP4U פתרונות מחשוב - טכנאים איכותיים ומחירים נוחים

החברה מפעילה מעבדה מקצועית שמספקת שירות תיקונים,הטכנאים מיומנים לטפל ברוב סוגי המחשבים.כל שירות תיקון שמתיימר להיות טוב בעבודתו צריך להיות מסוגל לפתור גם את התקלות הקשות ביותר,אנו מחויבים לעשות את המיטב כדי להשיג זאת.

 

שאל על מחירינו הנוחים,המדיניות שלנו היא לתת לך הערכת מחיר לפני תחילת העבודה ואם במהלך הטיפול באתר או במעבדה יש צורך בהחלפת רכיב חומרה,אנו נודיע לך על כל חריגה מהערכת המחיר המקורית כדי לקבל אישור על המשך הטיפול.

 

שירות תיקון מחשבים אמין באזור גוש דן

החברה מספקת שירותי מחשוב למגזר העסקי והפרטי בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה ובקעת אונו.

COMP4U בונה,מתחזקת ומתקנת מחשבים,שרתים ורשתות מאז 2003.

איל - בעל העסק

bottom of page